Jesteś tu: Start BRD Aktualności Dobra współpraca WORD i Policji

Menu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

Dobra współpraca WORD i Policji PDF Drukuj Email
Środa, 28. Listopad 2012 09:38

Dobra współpraca WORD i Policji

 

Sejneńscy policjanci dostali nowoczesny miernik prędkości. Sprzęt ma opinię bezawaryjnego, jest mały i niezwykle skuteczny. Jego możliwości mierzenia prędkości dochodzą do 800 metrów. Urządzenie to zakupił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach.

 

Uroczystość wręczenia urządzenia odbyło się w Powiatowej Komendzie Policji w Sejnach w dniu 05.09.2012 r. połączone z informacją o stanie bezpieczeństwa w powiecie Sejneńskim. Wręczenia nowego radaru Komendantowi Sejneńskiej Policji  mł. insp. Arturowi Andruczyk dokonał Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Walenty Korycki i Dyrektor WORD Suwałki Henryk Grabowski.

W uroczystości wręczenia wzięli udział : Radny sejmiku województwa podlaskiego Waldemar Kwaterski, Starosta Powiatu Sejneńskiego Andrzej Szturgulewski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego? nadkomisarz Paweł Maciejuk, który w imieniu Komendanta Wojewódzkiej Komendy Policji w Białymstoku wręczył podziękowania za wspieranie Komend Policji w terenie Panom: Walentemu Koryckiemu i Henrykowi Grabowskiemu.

 

W trakcie dyskusji były poruszane problemy związane z ciągłym podnoszeniem wiedzy z zakresu przestrzegania przepisów ruchu drogowego przez młodzież i mieszkańców Sejn. Ustalono, że 09.09.2012 r. na Dożynkach w Sejnach WORD wspólnie z Policją wystawi punkt BRD, w którym będzie możliwość skorzystania z symulatora zderzeń i Alkogogli przez uczestników dożynek. Planowana jest również akcja wśród młodzieży zdającej na kartę rowerową pt. Zdobywasz kartę rowerową otrzymujesz Kamizelkę Odblaskową. Akcję tą WORD ? Policja Sejneńska przeprowadzą w oparciu o Gminne Centra BRD.

 


Opracował:

Aleksander Czuper

Główny specjalista ds. BRD

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 87/563 16 60 wew. 33

 

Kampania BRD

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Reklamy

Aktualności

Egzaminy - Kategoria T

Zetor 3320 i przyczepa dwuosiowa Pronar.


 

 
Informacja o terminach szkoleń - czytaj więcej...

Informacja o terminach i rodzajach zbliżających się szkoleń i kursów.


 
Kurs dla kandydatów na Egzaminatorów - czytaj więcej...

NOWY ZAWÓD - EGZAMINATOR KAT. B

Zapraszamy na kurs


 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości