Jesteś tu: Start Szkolenia

Menu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecamy

PDF Drukuj Email

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach oferuje szeroki wybór specjalistycznych szkoleń w zakresie transportu i ruchu drogowego oraz ratownictwa medycznego.

Posiadamy klimatyzowane sale szkoleniowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i audiowizualny. Sale szkoleniowe, które posiadamy mogą pomieścić nawet do 100 osób, zapewniają kursantom niezbędny komfort i zaplecze techniczne podczas szkolenia. Oprócz tego każda z sal zaopatrzona jest w mini zaplecze gastronomiczne z gorącymi i zimnymi napojami oraz przekąskami.

sala szkoleniowa sala szkoleniowa

 

Sala szkoleniowa, na której prowadzone są szkolenia w zakresie ratownictwa medycznego wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt w postaci: defiblyratorów, butli tlenowych, profesjonalnych noszy, koców termicznych, manekinów, fantomów, urządzeń do podtrzymywania akcji serca, oddechu sprzęgniętych komputerem i specjalistycznym oprogramowaniem, itp.

sm1 sm2 sm3

 

Zapewniamy profesjonalną i wysoce wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Szkolenia staramy się prowadzić z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii multimedialnych w sposób jak najbardziej przystępny i przyswajalny.

Posiadamy szeroki wybór materiałów dydaktycznych w postaci: książek, broszur, plansz, filmów dvd i vhs, prezentacji multimedialnych, materiałów pomocniczych i innych.

Do większości przeprowadzanych przez nas szkoleń i kursów dołączamy materiały szkoleniowe i dydaktyczne.

Posiadamy pracownię psychologiczną wyposażoną w profesjonalny sprzęt służący do przeprowadzania specjalistycznych badań psychologicznych dla kierowców (tzw. psychotesty).

pp1

 

Na terenie ośrodka znajduje się bufet oraz agencja pocztowa.

bufet1 poczta1

 

 

Kampania BRD

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Reklamy

Aktualności

Egzaminy - Kategoria T

Zetor 3320 i przyczepa dwuosiowa Pronar.


 

 
Informacja o terminach szkoleń - czytaj więcej...

Informacja o terminach i rodzajach zbliżających się szkoleń i kursów.


 
Kurs dla kandydatów na Egzaminatorów - czytaj więcej...

NOWY ZAWÓD - EGZAMINATOR KAT. B

Zapraszamy na kurs


 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości