Cykliczna akcja – Bądź widoczny, bądź bezpieczny.

Uczniowie z Suwałk – 16 październik 2019 r.
Szkoła Podstawowa nr 6

W dniu 16 października w ramach akcji Bądź widoczny, bądź bezpieczny Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Suwałkach, gdzie odbyły się zajęcia z bezpieczeństwa ruchu drogowego. Część teoretyczną poprowadził Pan Wojciech Waszkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, jazda po miasteczku rowerowym odbyła się pod okiem pracowników WORD-u i opiekuna Pana Andrzeja Bigielisa. Pogoda dopisała i przy złotych liściach jesieni uczniowie łatwo przyswajali zasady bezpieczeństwa.

Uczniowie z Wiżajn – 9 październik 2019 r.

W dniu 9 października w ramach akcji Bądź widoczny, bądź bezpieczny Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach odwiedzili uczniowie z Wiżajn, gdzie pod okiem suwalskich policjantów i pracowników WORD-u odbyli zajęcia teoretyczne i praktyczne z bezpieczeństwa ruchu drogowego. Okres jesienno-zimowy wymaga zwrócenia większej uwagi na naszą widoczność i zachowania zasad bezpieczeństwa. Słoneczna aura, zaangażowanie miłych opiekunek i ciekawa forma zajęć pozwoli łatwiej przyswoić zasady bezpieczeństwa.

Uczniowie z Filipowa – 2 październik 2019 r.

W dniu 2 października w ramach akcji Bądź widoczny, bądź bezpieczny Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach odwiedzili uczniowie z Filipowa, gdzie pod okiem suwalskich policjantów i pracowników WORD-u odbyli zajęcia teoretyczne i praktyczne z bezpieczeństwa ruchu drogowego. Okres jesienno-zimowy wymaga zwrócenia większej uwagi na naszą widoczność i zachowania zasad bezpieczeństwa. Urozmaicona forma zajęć pozwoli łatwiej przyswoić i zapamiętać przekazywaną wiedzę.

Zajęcia będą odbywać się cyklicznie i swym zasięgiem mają objąć wszystkie szkoły na Suwalszczyźnie.

Skip to content