Konkurs filmowy – „Prosto ze szkoły”. Zapraszamy do udziału!

Wraz z Komendą Miejską Policji w Suwałkach zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie „Prosto ze szkoły”. Konkurs polega na nagrania materiału filmowego, promującego: zdrowy styl życia bez środków uzależniających lub bezpieczne zachowania w codziennym życiu. Prace konkursowe należy dostarczyć do suwalskiej Policji, do dnia 15 maja 2024 roku.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz partnerami konkursu, ogłasza XI edycję konkursu filmowego „Prosto ze szkoły”.

Prace konkursowe – samodzielnie nagrany przez uczestnika materiał filmowy (film, animacja, spot społeczny) o maksymalnej długości 120 sekund powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu kamery, aparatu fotograficznego lub telefonu.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych wzorców społecznych, zdrowego stylu życia wolnego od środków uzależniających, a także zwrócenie uwagi na występujące zagrożenia oraz zapobieganie przestępczości i aspołecznym zachowaniom.

Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów:

1) szkół podstawowych klas IV-VIII
2) szkół ponadpodstawowych.

Prace konkursowe wraz z prawidłowo wypełnioną kartą zgłoszenia dostępną w linku pod artykułem lub na stronie: http://suwalki.policja.gov.pl należy dostarczyć do Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, ulica Pułaskiego 26 w Suwałkach, do dnia 15 maja 2024 roku.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu Filmowego „Prosto ze szkoły”, znajdującym się w linku pod artykułem lub na stronie http://suwalki.policja.gov.pl/.

Skip to content