Rajd Suwalski.

Rajd Suwalski odbędzie się w najbliższą niedzielę (29.05) na ulicach Suwałk. Organizatorem jest Automobilklub Suwalski. W planie parada aut i 9 odcinków w 3 lokalizacjach, gdzie uczestnicy będą mieli do pokonania 70 kilometrów. Zgłosić może się każdy, kto dysponuje sprawnym autem, prawem jazdy i ma ochotę się pościgać. Będzie parada aut ulicami miasta a wyścigi na torze kartingowym, na parkingu przy ulicy Armii Krajowej na północy miasta oraz na odcinku między Leśną i Hubala. O szczegółach rywalizacji mówił w poniedziałek (23.05.22) w Radiu 5 Wojciech Śliwowski z Automobilklubu Suwalskiego.

Źródło: Radio5

Komunikat Zarządu Dróg i Zieleni

W związku z rajdem pojazdów imprezy pn. „Rajd Suwalski” Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w dniu 29 maja 2022 r. w godz. 11:30 – 17:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: gen. M. Mackiewicza – K. Majerskiego – płk. A.I. Koca – K. Majerskiego – ppłk. J. Dąbrowskiego ps. „Łupaszka” – K. Majerskiego – ul. Rzemieślnicza -ppłk. J. Dąbrowskiego ps. „Łupaszka” w Suwałkach.

Ponadto, w godz. 06:00 – 11:30 na czas trwania ww. imprezy w Parku Konstytucji 3 Majazostanie wyłączony z ruchu parking przyległy do ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej jego długości).

Kierowców oraz pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia.

Źródło: ZDiZ w Suwałkach

Skip to content