Sportowe Wakacje 2020 w WORD Suwałki

27-08-2020 Kolejna grupa dzieci korzysta z Miasteczka Ruchu Drogowego podnosząc dzięki temu swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

06-08-2020 W dniu dzisiejszym, w naszym miasteczku ruchu drogowego, gościliśmy kolejną grupę kolonijną. Letnia pogoda, atmosfera wakacyjna, a nawet apetyty na słodki poczęstunek, dopisały dzieciom podczas przyswajania wiedzy z zakresu wychowania komunikacyjnego.

30-07-2020 Nasze Miasteczko ponownie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego – kolejna grupa dzieci przyswajała teoretyczne i praktyczne zasady uczestniczenia w ruchu drogowym.

23-07-2020 Chwilowe załamanie pogody pozwoliło P. Wojciechowi Waszkiewiczowi – policjantowi z KMP w Suwałkach przekazać dzieciom nieco więcej teoretycznych aspektów z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach. Jednak, gdy tylko słońce wyszło zza chmur, dzieci z właściwą sobie energią momentalnie wypełniły Miasteczko Ruchu Drogowego i aktywnie uczestniczyły w zajęciach praktycznych.

16-07-2020 Kolejni goście przyswajają przepisy ruchu drogowego.

09-07-2020 W miłej wakacyjnej atmosferze, gościliśmy dzisiaj w miasteczku ruchu drogowego kolejną grupę kolonijną, w ramach „Sportowych wakacji 2020”

02-07-2020 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach, oprócz intensywnej pracy egzaminacyjnej i szkoleniowej, w dniu 2 lipca br., po przerwie spowodowanej pandemią, rozpoczął działania z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W naszym miasteczku rowerowym gościliśmy grupę kolonijną z Suwałk, organizowaną przez miejscowy OSiR w ramach działania pn „Sportowe Wakacje 2020”. Dzieci, przy współudziale policjanta z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Suwałkach, p. Wojciecha Waszkiewicza oraz pracowników WORD-u, uczestniczyły w zajęciach teoretycznych i praktycznych z zakresu bezpiecznej jazdy rowerem oraz ogólnego bezpieczeństwa komunikacyjnego, jako tzw. niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Przy pięknej pogodzie i w wakacyjnej atmosferze, osiągnęliśmy jakże cenny efekt edukacyjny w ramach BRD.

W przerwie był słodki poczęstunek, a zajęcia odbywały się z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego.

Spotkania te będą miały charakter cykliczny i odbywały się będą do końca wakacji, w każdy czwartek tygodnia.

Skip to content