Ważne komunikaty i informacje w związku z epidemią koronawirusa!

Komunikat z dnia 27.03.2020 r.:
Z powodu nieustającego zagrożenia, informujemy że stan zawieszenia działalności naszego Ośrodka został przedłużony do odwołania.
Przypominamy o zakazie wychodzenia z domu. Dopuszczalne jest jedynie wyjście związane z celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi.

Życzymy spokojnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych. Oby ten czas był dla nas szukaniem duchowej mocy u Tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało.

Komunikat z dnia 20.03.2020 r.:
Stan zawieszenia działalności zostaje utrzymany. Jednocześnie informujemy, że w przypadku ustabilizowania się sytuacji istnieje możliwość wznowienia pracy Ośrodka od kwietnia 2020 r.

Komunikat z dnia 16.03.2020 r.:
W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, spowodowaną ciągłym poszerzaniem się skali epidemii wywoływanej przez koronawirusa,

informujemy że od dnia 17-03-2020 r. do 27-03-2020 r. wstrzymujemy działalność w zakresie zapisywania i przeprowadzania egzaminów oraz szkoleń.

W zależności od rozwoju sytuacji termin ten może zostać przedłużony. Dokonane wpłaty za egzaminy nie przepadają. Zaległe egzaminy odbędą się po okresie wstrzymania.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nowe informacje będą sukcesywnie umieszczane na naszej stronie w aktualnościach. Nie bagatelizujmy zagrożenia, ale też i nie ulegajmy panice.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia – Dyrekcja i pracownicy WORD Suwałki.

W związku z zagrożeniem zalecamy dla Ośrodków Szkolenia Kierowców nieprzyjmowanie na szkolenie osób chorych i osób przybyłych z zagranicy.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat koronawirusa zamieszczonymi na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/koronawiruspewne źródło informacji.
Wszystkie publikowane na tej stronie informacje to oficjalne komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, opracowane na podstawie danych ECDC oraz WHO.

Plakaty informacyjne:

Skip to content