Ważne komunikaty i informacje w związku z epidemią koronawirusa!

Komunikat z dnia 05.08.2020 r.:

Zarządzenie Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach z dnia 4 sierpnia 2020 r. – do pobrania >>tutaj<<

Komunikat z dnia 27.04.2020 r.:

UWAGA! Wznawiamy działalność w zakresie egzaminowania i szkolenia!

WORD w Suwałkach rozpoczyna pracę w zakresie państwowych egzaminów  teoretycznych i praktycznych 4. maja br. Podstawowym kryterium rozpoczęcia pracy, jest zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności, zapewniając bezpieczeństwo dla osób egzaminowanych jak i pracowników WORD Suwałki. Od 27 kwietnia 2020 r. prowadzimy zapisy na wszystkie kategorie.

Wznowiona zostaje również działalność w zakresie szkoleń.

Szczegółowe informacje o zakresie i zasadach wznowienia działalności oraz Zarządzenia Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego znajdziesz >>tutaj<<

Komunikat z dnia 24.04.2020 r.:

Biuro Obsługi Klienta od 27 kwietnia rozpoczyna przyjmowanie zapisów na egzaminy. Pierwszeństwo wyboru nowego terminu mają osoby, które były już wcześniej zapisane, jednak z powodu epidemii, egzaminy dla tych osób nie odbyły się.
Przy zapisywaniu się na egzamin zalecamy formę telefoniczną lub e-mailem, unikając przyjścia osobiście. Na egzaminy teoretyczne i praktyczne zapisujemy na maj od poniedziałku 4 maja.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, dbając o zdrowie osób zdających i naszych pracowników, zostaną zastosowane środki ostrożności.
Podstawowym wymogiem odnośnie bezpieczeństwa dla zdającego egzamin będzie nałożona maska zasłaniająca nos i usta oraz założone rękawiczki. Szczegółowe informacje zostaną przedstawione Państwu w stosownym zarządzeniu.

Komunikat z dnia 16.04.2020 r.:
Informujemy, że wznawiamy naszą działalność w zakresie, niektórych szkoleń dostępnych w naszej ofercie. Szkolenia będą przeprowadzane online w formie wideokonferencji. Jako pierwszy zostanie uruchomiony kurs: PUNKTY KARNE więcej informacji znajdziesz tutaj.

Jednocześnie informujemy, że w miesiącu maju br. przewidujemy wznowienie naszej działalności w zakresie przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy, będzie to jednak uzależnione od rozwoju sytuacji związanej z epidemią. Potwierdzenie tej informacji będziemy zamieszczać w kolejnych komunikatach.

Komunikat z dnia 27.03.2020 r.:
Z powodu nieustającego zagrożenia, informujemy że stan zawieszenia działalności naszego Ośrodka został przedłużony do odwołania.
Przypominamy o zakazie wychodzenia z domu. Dopuszczalne jest jedynie wyjście związane z celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi.

Życzymy spokojnych i przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych. Oby ten czas był dla nas szukaniem duchowej mocy u Tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało.

Komunikat z dnia 20.03.2020 r.:
Stan zawieszenia działalności zostaje utrzymany. Jednocześnie informujemy, że w przypadku ustabilizowania się sytuacji istnieje możliwość wznowienia pracy Ośrodka od kwietnia 2020 r.

Komunikat z dnia 16.03.2020 r.:
W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, spowodowaną ciągłym poszerzaniem się skali epidemii wywoływanej przez koronawirusa,

informujemy że od dnia 17-03-2020 r. do 27-03-2020 r. wstrzymujemy działalność w zakresie zapisywania i przeprowadzania egzaminów oraz szkoleń.

W zależności od rozwoju sytuacji termin ten może zostać przedłużony. Dokonane wpłaty za egzaminy nie przepadają. Zaległe egzaminy odbędą się po okresie wstrzymania.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nowe informacje będą sukcesywnie umieszczane na naszej stronie w aktualnościach. Nie bagatelizujmy zagrożenia, ale też i nie ulegajmy panice.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia – Dyrekcja i pracownicy WORD Suwałki.

W związku z zagrożeniem zalecamy dla Ośrodków Szkolenia Kierowców nieprzyjmowanie na szkolenie osób chorych i osób przybyłych z zagranicy.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat koronawirusa zamieszczonymi na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/koronawiruspewne źródło informacji.
Wszystkie publikowane na tej stronie informacje to oficjalne komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, opracowane na podstawie danych ECDC oraz WHO.

Plakaty informacyjne:

Skip to content